Metal Storage Cabinet MDC-A4/650/6
Metal Storage Cabinet MDC-A4/650/6 — NPOMET LLC
Brand: MDC
MOQ: 20 pieces
Key Features
Height: 650 mm
Width: 277 mm
Number of drawers: 6 µGy
Material: Metal
Description
Related Products
Metal Filing Cabinets KM1 Series for Document Organization
Height: 1300
Width: 553
BLOCK OJSC 🇷🇺
NOBILIS NF-02 File Cabinet for Organized Document Storage
Number of drawers: 2
Material: metal (high quality steel 0.8mm thick)