WOLTA PRO Office LED Panel DVO01-36-002-4K-90 Matte
WOLTA PRO Office LED Panel DVO01-36-002-4K-90 Matte — VOLTA LLC
Brand: WOLTAPro
MOQ: 100 pieces
Key Features
Luminous flux, lm: 4500 year
Power consumption, W: NZ-150-14,5 cm³
Color rendering index (Ra), greater than or equal to: Flat grinder, Specialised grinder
Power factor, greater than or equal to: 0.97
More from WOLTAPro
WOLTA PRO Office LED Panel DVO01-54-002-4K-90 Matte
WOLTA PRO Office LED Panel Light DVO01-18-201-4K-90 Matte
Description
Specifications
Luminous flux, lm
4500 year
Power consumption, W
NZ-150-14,5 cm³
Color rendering index (Ra), greater than or equal to
Flat grinder, Specialised grinder
Power factor, greater than or equal to
0.97
Degree of protection (IP)
40
Type of supply current
AC
Upper operating temperature value
45 million m³
IK code
2
Protection class against electric current
I
Color temperature (K)
4000
Optical element material
polystyrene
Climatic execution (according to GOST 15150-69)
UHL4
Type of diffuser
Microprism
Housing material
Steel
Width
595 mm
Length
595 mm
Height
40 mm
Ripple factor, less than or equal to
1 set
Related Products
ULO-C50C School Lighting Fixture for Educational Institutions
Overall dimensions, mm: 40x1150x100
Power consumed from the mains, W: 18, 36
UNIELRUSPROM LLC 🇷🇺
Energy-Efficient LED Office Light VARTON A070 2.0
Power consumption: 30
Length: 595
VARTON LLC 🇷🇺
Recessed LED Light Fixture for Administrative Buildings - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
Power consumption, W: 30
Length: 595
ELGOST LLC 🇷🇺
LED Light Fixture ON DVO 66 40 - 40W
Width: 595
Height: 40
SEP LLC 🇷🇺
LED Ceiling Light for Educational and Office Spaces PSP0 595x595
Luminous flux: 4200...7350
SVETOZAR LLC 🇷🇺
LED Light TL-Office Panel RUS for Indoor Illumination
Dimensions of the luminaire (DxWxH), mm: 595x595x44
TECHNOLOGY OF LIGHT LLC 🇷🇺
Universal LED Light Fixture for Office and Commercial Use - BL-OFFICE-1200-Econom
Power: 30...40
Luminaire length: 1000...1300
ASTRA-CENTER LLC 🇷🇺
WOLTA PRO Office LED Light DVO01-27-001-4K Matte
Luminous flux, lm: 3100
Power consumption, W: 27
VOLTA LLC 🇷🇺
Universal LED Luminaire Series SdPO98
Power consumption, W: 10...80
Color temperature (K): 2700...6500
ELEKTRO LLC 🇷🇺
Vintage Decorative LED Wall Mount Light Panel (220V, 24V, 12V)
Power: 67
Luminous flux: 7656
MEGASVET LLC 🇷🇺
VARTON LED Panel Light Vector Type 1194x294 36W