Weldon Holder for Tool Attachment V208.10.100.100.16
Weldon Holder for Tool Attachment V208.10.100.100.16 — UZIS LLC
Brand: Weldon
MOQ: 100 pieces
Key Features
Outer diameter: 48 mm
Reach length: 100 mm
Diameter for tool/ collet: 16 mm
Shank taper size: 100 mm