Water Sampling Sleeve Insert with Shut-off Valves (PVR-150.80.2)
Water Sampling Sleeve Insert with Shut-off Valves (PVR-150.80.2) — ORT LLC
Brand: ORT
MOQ: 20 pieces
Key Features
Length: 22
Width: 22
Nominal pressure: 1.2 thous. t storage
Description
Interrupted hose insert for water withdrawal from the hose line of 150mm diameter, with two overlapping branches of 80mm diameter, for possibility of connection of additional hose lines
Related Products
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
Musical Workshop LLC 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth