Voltage Converter PNBA33-64/115/400-A
Voltage Converter PNBA33-64/115/400-A — ACTOR R&D Center LLC
Brand: PNBA
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 64 l
Voltage: 115 thousand m³
Frequency: 400
More from PNBA
Voltage Converter PNBA33-32/115/400-A for Ground Support
Description
??????????????? ????33-64/115/400-?:
- input voltage 220/380V 50Hz 3 phases,
- output voltage three-phase 115V 400Hz,