Vertical Smooth 90° Turn Cable Accessory Type B20 CPV41-0-90-080-080-HDZ
Vertical Smooth 90° Turn Cable Accessory Type B20 CPV41-0-90-080-080-HDZ — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Width: 80 mm
Height: 80 mm
Color: Light gray
Length: 220 mm
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker