Vertical Internal Smooth 45° Bend CPV51-0-45-100-600 ESCA
Vertical Internal Smooth 45° Bend CPV51-0-45-100-600 ESCA — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Length: 228 mm
Width: 600 mm
Height: 100 mm
Color: Light gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker