Tram Universal Joint Shaft UTM 140KR-585
Tram Universal Joint Shaft UTM 140KR-585 — KARDAN AUTO LLC
Brand: Kardan Auto
MOQ: 20 pieces
Key Features
Length in compressed condition: 585 mm
Diameter at the centers of the mounting holes: 140 mm
Number of fixing holes: 4 µGy
Diameter of fixing holes: 12.7 mm