Three-Phase Power Supply Station ED150-T400-1RN
Three-Phase Power Supply Station ED150-T400-1RN — ELECTROAGGREGATE OJSC
Brand: null
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 150 l
Voltage: 400 thousand m³
Rotational speed: 1500
D;W;W: 5180 mm
Description
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
Related Products
Automated Low-Maintenance Energy Installation TOPAZ-GAMMA M
Rated electrical power: 400
Fuel consumption per 1 kW: 0.35