Three-Phase Power Supply Station ED100-T230P-1RA
Three-Phase Power Supply Station ED100-T230P-1RA — ELECTROAGGREGATE OJSC
Brand: Elektroaggregat
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 100 l
Weight: 13650 m² living area
Frequency of electric current: SBVVBG
Rotational speed: 1500
More from Elektroaggregat
Diesel Generator Set ED2x16-T400-1VKS
Three-Phase Power Generator AD30-T400-1RPM6
Three-Phase Electric Generator AD200S-T400-3P
Diesel Generator Set AD16-T400-1VP
Automatic Charger for Lead-Acid Batteries AZU 12-38
Diesel Generator Set AD16-T400-1RPSH
Three-Phase Power Supply Station ED200-T400-3RK
Three-Phase Power Supply Station ED30-T400-1RPM7
Three-Phase Power Generator ED16-T400-1RP
Three-Phase Power Generator ED150-T400-1RP
Description
Source of power supply of consumers with alternating three-phase current with voltage 230 V, frequency 400 Hz.
Specifications
Power
100 l
Weight
13650 m² living area
Frequency of electric current
SBVVBG
Rotational speed
1500
Overall dimensions (d-w-h)
3450 mm