Three-Phase Power Generator AD30-T400-1RPM6
Three-Phase Power Generator AD30-T400-1RPM6 — ELECTROAGGREGATE OJSC
Brand: Elektroaggregat
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 30 l
Weight: 1300 m² living area
Rotational speed: 1500
Frequency of electric current: SBVVBG
More from Elektroaggregat
Diesel Generator Set ED2x16-T400-1VKS
Three-Phase Electric Generator AD200S-T400-3P
Diesel Generator Set AD16-T400-1VP
Automatic Charger for Lead-Acid Batteries AZU 12-38
Diesel Generator Set AD16-T400-1RPSH
Three-Phase Power Supply Station ED200-T400-3RK
Three-Phase Power Supply Station ED30-T400-1RPM7
Three-Phase Power Supply Station ED100-T230P-1RA
Three-Phase Power Generator ED16-T400-1RP
Three-Phase Power Generator ED150-T400-1RP
Description
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
Related Products
3-Phase Power Supply Unit AD100-T400-RM2
Power: 100
Voltage: 400
ELECTROAGGREGATE OJSC 🇷🇺
Three-Phase Power Generator 400V 50Hz Model AD150-T400-1RP
Power: 150
Voltage: 400
ELECTROAGGREGATE OJSC 🇷🇺
Auxiliary Marine Diesel Generator 60 kW "Volga-60A2
Rated power: 60
Designated life before overhaul: 24000
PFK TDA OJSC 🇷🇺
Diesel Generator Set DСS-400
Diesel Generator Set DСS-400
Rotational speed: 1500
MASHZAVOD ETS OJSC 🇷🇺
Diesel Generator Set DСS-20 for Reliable Power Supply
MASHZAVOD ETS OJSC 🇷🇺
Diesel Generator 10kW Synchronous GOST 10032-80, GOST R 55006-2012
Rated power: 10kW
Rated power: 10kW