Support Clamp for 4-Conductor SIP Line PSP16/120
Support Clamp for 4-Conductor SIP Line PSP16/120 — DAZ LLC
Brand: DAZ
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Minimum breaking load of the clamp: 8000
Minimum cross-sectional area: 2x16 inch
Maximum cross-sectional area: 4?120 inch
CIP type: CIP-4
More from DAZ
Silicone Ring PШИ-2 for Securing Wires on Insulators
Intermediate Suspension Set for SIP-2 ES54-14R
Insulated Terminal CPTA R 95 for SIP Connection
Support Clamp PSR 35-240 for Uninsulated Wires
Suspension Support Clamp PS 1500 for SIP-2 Fastening
Anchor-Supporting Clamp PAS216-435
N640 Weatherproof Branch Connector for SIP Cables
SFW-50 Facade Cable Mounting Bracket
Universal Hook CS 16 for Anchoring and Support Clamps
Through Hook V16-240 for Anchor and Support Mounting
Arc Protection Device for Overhead Power Lines SE 1
Polyethylene Cap for Pin Insulators - K9
SIP-2 Suspension Support Clamp PS 1500R
Polymer Insulator SML 70/10-3GS for Power Line Applications
SIP Branch Anchor Bracket CA25
SIP Branch Anchor Bracket CA25
CS1500 Anchor Bracket for Support Clamps
KO-260 Remote Fastener for SIP and Cable Mounting
RA 25S Wedge Anchor Clamp for Conductor Termination 16-25 mm²
Spiral Binding for Secured Wires - SV 35
Sealed Tap Connector R645 for SIP Lines 16-150 mm²
Description
Climatic execution and placement category UHL 1 according to GOST 15150-69..
Related Products
Minimum breaking load of the clamp: 12000
Minimum cross-sectional area: 16
DAZ LLC 🇷🇺
Minimum cross-sectional area: 25
DAZ LLC 🇷🇺
Foxy LED Light - Model 210
Foxy LED Light - Model 210
Overall dimensions: 350x450x1100
Power consumption: 8
P24 LLC 🇷🇺
Sirius Wall Light 220x110x180mm Porcelain
Dimensions: 220x110x180
Material: Porcelain
GFZ OJSC 🇷🇺
Round Embedded Light Fixture ZARYA
Luminous flux: 850
Power: 10
Zarya Osetii Electrotechnical Plant LLC 🇷🇺
LED Tunnel Traffic Lights for Subways NCMR.676761.001 TU
Power supply of CC MT from AC source, frequency 50 Hz, voltage: 11,5±1?
Current consumption of one CC MT: 0.9 to 1.5 A (1.25 A)
Trans-Signal OJSC 🇷🇺
Super Miniature Incandescent Lamp SMNZ 6-80-2
Current: 0.08
Plinth: flexible output
UF TECHNOLOGIES LLC 🇷🇺
Elegant Rose-Shaped Outdoor Light with RGB Lighting, Model 210
Overall dimensions: 450x450x350
Power consumption: 10
P24 LLC 🇷🇺
Lighting Holder for Secure Fixture Installation
Length: 1680
Weight: 11.854
RAIWL LLC 🇷🇺
Street Lighting System for Urban Areas TV60/3
Power: 56
STP-SAROS LLC 🇷🇺
Composite Polymer Base for Lighting Support 219 mm