Step Jaw Set for BriBase Vises - BB.VS.130.21.030
Step Jaw Set for BriBase Vises - BB.VS.130.21.030 — ARMORICA LLC
Brand: BriBase
MOQ: 200 sets
Key Features
Jaw width: 130 mm
Jaw height above the vise bed: 52 mm
Height of ledge: 30 mm