Smooth 90° Turn Cable Tray Accessory CPG01-0-90-050-100 ESCA
Smooth 90° Turn Cable Tray Accessory CPG01-0-90-050-100 ESCA — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Length: 230 mm
Width: 100 mm
Color: Light gray
Height: SBVVBG mm
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker