Smooth 45° Cable Tray Bend CPG01-0-45-080-500-HDZ
Smooth 45° Cable Tray Bend CPG01-0-45-080-500-HDZ — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Length: 510 mm
Width: 500 mm
Color: Light gray
Height: 80 mm
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker