SMART Shelving Unit YKV-P-800-B290 for Electrical Panels
SMART Shelving Unit YKV-P-800-B290 for Electrical Panels — IEK Holding LLC
Brand: SMART
MOQ: 500 pieces
Key Features
Length: 290 mm
Width: 760 mm
Color: gray
Height: 8 mm