SMART Rotating Control Panel YKV-POP-600-450 for Electrical Equipment Protection
SMART Rotating Control Panel YKV-POP-600-450 for Electrical Equipment Protection — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 200 pieces
Key Features
Height: 600 mm
Width: 380 mm
Length: 23 mm
Color: gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker