Secondary Analog Clock LIMA.SAN.30.ARC
Secondary Analog Clock LIMA.SAN.30.ARC — MOBATIME SYSTEMS LLC
Brand: PVD
MOQ: 100 pieces
Key Features
Degree of enclosure protection: IP30
Weight: 1.1 m² living area
Dial diameter: 300 mm
Overall dimensions: ?310 x 30 mm
Description
Dial diameter: 300 mm. Mounting type: wall-mounted.
Related Products
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
Musical Workshop LLC 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth