Roof Conductor Holder DPK-50GTS
Roof Conductor Holder DPK-50GTS — ELMASHPOM LLC
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Material: Material of clamp half body: steel with hot zinc coating according to GOST 9.307-89
Weight: 0.209 m² living area
Type: 38-78-80
Description
Related Products
Foxy LED Light - Model 210
Foxy LED Light - Model 210
Overall dimensions: 350x450x1100
Power consumption: 8
P24 LLC 🇷🇺
Sirius Wall Light 220x110x180mm Porcelain
Dimensions: 220x110x180
Material: Porcelain
GFZ OJSC 🇷🇺
Round Embedded Light Fixture ZARYA
Luminous flux: 850
Power: 10
Zarya Osetii Electrotechnical Plant LLC 🇷🇺
LED Tunnel Traffic Lights for Subways NCMR.676761.001 TU
Power supply of CC MT from AC source, frequency 50 Hz, voltage: 11,5±1?
Current consumption of one CC MT: 0.9 to 1.5 A (1.25 A)
Trans-Signal OJSC 🇷🇺
Super Miniature Incandescent Lamp SMNZ 6-80-2
Current: 0.08
Plinth: flexible output
UF TECHNOLOGIES LLC 🇷🇺
Elegant Rose-Shaped Outdoor Light with RGB Lighting, Model 210
Overall dimensions: 450x450x350
Power consumption: 10
P24 LLC 🇷🇺
Lighting Holder for Secure Fixture Installation
Length: 1680
Weight: 11.854
RAIWL LLC 🇷🇺
Street Lighting System for Urban Areas TV60/3
Power: 56
STP-SAROS LLC 🇷🇺
Composite Polymer Base for Lighting Support 219 mm