Rolling Tapered Roller Bearing U-2007117A
Rolling Tapered Roller Bearing U-2007117A — Volzhsky EPC OJSC
MOQ: 200 pieces
Key Features
Inner diameter: 85 mm
Outer diameter: 130 mm
Width: 29 mm
Applicability: Wheel hubs
Description
Cone conical single row angular contact roller
Related Products
Tapered Roller Bearing N-2007121A
Inner diameter: 105
Outer diameter: 160
Volzhsky EPC OJSC 🇷🇺
Single Row Radial Roller Bearing with Short Cylindrical Rollers
Outer diameter: up to 200 mm
Inner diameter: Up to 90 mm