Radial- thrust Tapered Roller Bearing 6-2007109AKSH2
Radial- thrust Tapered Roller Bearing 6-2007109AKSH2 — Volzhsky EPC OJSC
MOQ: 200 pieces
Key Features
Inner diameter: 45 mm
Outer diameter: 75 mm
Width: 20 mm
Description
Rolling roller bearing angular contact tapered single row
Related Products
Tapered Roller Bearing N-2007121A
Inner diameter: 105
Outer diameter: 160
Volzhsky EPC OJSC 🇷🇺
Single Row Radial Roller Bearing with Short Cylindrical Rollers
Outer diameter: up to 200 mm
Inner diameter: Up to 90 mm