Precision Boring Head for Finishing BF443.S40.110.80
Precision Boring Head for Finishing BF443.S40.110.80 — UZIS LLC
Brand: UZIS
MOQ: 10 pieces
Key Features
Head diameter: 80 mm
Head length: 100 mm
Processing range: 6...290 mm
Diameter of modular connection: 40 mm