Power Supply Unit 960W 48V Model VAT-BP-960-48
Power Supply Unit 960W 48V Model VAT-BP-960-48 — MRS ELECTRONICS LLC
Brand: MRP ELECTRONICS
MOQ: 100 pieces
Key Features
Rated output power: 960 cm³
Rated output voltage: 48 thousand m³
Nominal input voltage: 380 thousand m³
Description
Power supply, 380V, nominal output voltage 48V, nominal output power 960W