Power Supply Unit 30W 12V Model VA-BP-30-12
Power Supply Unit 30W 12V Model VA-BP-30-12 — MRS ELECTRONICS LLC
Brand: MPC
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Rated output voltage: B1/B8 2100/900 MHz thousand m³
Rated output power: 24 cm³
Supply mains voltage: 220 thousand m³
More from MPC
Control Panel with 7-inch TFT Touchscreen - Model PU 7
Addressable Fire Detection Station PS-220-2AЩ
Sound Alarm Signalizer AC-24-C
Sound Alarm Signalizer AC-24-C
Control Panel PU 10Sh - 10-inch TFT Touchscreen
SKDVP Shield MR-Sh1 IP44 - 6 Alarm Lines, 24V, 7W