Portable Incandescent Lamp NDB37-40-016 "Nadezhda-1 Mini" E27 Socket
Portable Incandescent Lamp NDB37-40-016 "Nadezhda-1 Mini" E27 Socket — TRANSVIT OJSC
Brand: Hope-1 mini
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Power: 40 cm³
Luminous flux: 400
Plinth type: E 27
Bulb type: R 63
Description
Luminaire NDB37-40-016 "Nadezhda-1 mini" portable (desktop, bedside) for use with threaded cartridges E27, power supply from 220 V 50 Hz, LON 40 W with a mirror reflective layer, the plafond on a shortened stand, fastening with a clothes peg, switch on the power cord, the luminaire plafond made of plastic, the diameter of the plafond 93 mm
Related Products
Portable NDB37-60-175 "Beta-SS" Lamp for E27 Screw Base
TRANSVIT OJSC 🇷🇺
Portable Incandescent Lamp NDB37-40-017 "Nadezhda-PSH" for E27 Sockets
Power: 40
Luminous flux: 400
TRANSVIT OJSC 🇷🇺
Foxy LED Light - Model 210
Foxy LED Light - Model 210
Overall dimensions: 350x450x1100
Power consumption: 8
P24 LLC 🇷🇺
Sirius Wall Light 220x110x180mm Porcelain
Dimensions: 220x110x180
Material: Porcelain
GFZ OJSC 🇷🇺
Round Embedded Light Fixture ZARYA
Luminous flux: 850
Power: 10
Zarya Osetii Electrotechnical Plant LLC 🇷🇺
LED Tunnel Traffic Lights for Subways NCMR.676761.001 TU
Power supply of CC MT from AC source, frequency 50 Hz, voltage: 11,5±1?
Current consumption of one CC MT: 0.9 to 1.5 A (1.25 A)
Trans-Signal OJSC 🇷🇺
Super Miniature Incandescent Lamp SMNZ 6-80-2
Current: 0.08
Plinth: flexible output
UF TECHNOLOGIES LLC 🇷🇺
Elegant Rose-Shaped Outdoor Light with RGB Lighting, Model 210
Overall dimensions: 450x450x350
Power consumption: 10
P24 LLC 🇷🇺
Lighting Holder for Secure Fixture Installation
Length: 1680
Weight: 11.854
RAIWL LLC 🇷🇺
Street Lighting System for Urban Areas TV60/3
Power: 56
STP-SAROS LLC 🇷🇺
Composite Polymer Base for Lighting Support 219 mm