Pneumatic Riveting Clamp SКP1201.50.85.78
Pneumatic Riveting Clamp SКP1201.50.85.78 — POLIDEX LLC
Brand: POLIDEC
MOQ: 20 pieces
Key Features
Press force: 38000
Zev: 78 mm
Length: 414 mm
Width: 92 mm