Pneumatic Riveting Clamp SKP1102.60.47.60
Pneumatic Riveting Clamp SKP1102.60.47.60 — POLIDEX LLC
Brand: POLIDEX
MOQ: 20 pieces
Key Features
Press force: 39000
Zev: 60 mm
Length: 394 mm
Width: 92 mm
Description
Specifications
Press force
39000
Zev
60 mm
Length
394 mm
Width
92 mm
Height
128 mm
Weight
3.2 m² living area
Access
47 mm