Outdoor Dome IP Camera MIR-VC-D24-28F IP
Outdoor Dome IP Camera MIR-VC-D24-28F IP — NTC "PSB" LLC
Brand: MIR
MOQ: 20 pieces
Key Features
HD format: Full HD 1080p
Frame rate (fps): 30
Functions and features: Moisture, impact resistant
Shooting and features: Night photography
Description
Outdoor dome IP-camera in aluminium vandal-proof housing. Degree of protection IP67. Lens fixed 2.8 mm (F1.6).
Two power supply options: POE and DC12V, 700mA.
Related Products
Outdoor IP Security Camera XVI EP
Resolution (Mega pixels): 2 or 3 or 4 or 5 or 8 or 12
PHOTON LLC 🇷🇺
Panoramic Motorized Varifocal Surveillance Camera PNC-N48A1E-ASMХ5
Matrix type: 8 MP, 1/2.8" CMOS
Diaphragm: F1.6
PANOCAM LLC 🇷🇺
Outdoor IP Surveillance Camera RV-4314
Main video stream: Up to 2560 × 1440 (default is 1920 × 1080)
ZAVOD PRIBOROV LLC 🇷🇺
Dome IP Security Camera XVI VP
Dome IP Security Camera XVI VP
PHOTON LLC 🇷🇺
Industrial Video Camera Relion A-300-P-IK IP 5MP
Temperature range: -60
Nutrition: 24÷36 VDC/AC
RELION LLC 🇷🇺
Digital Video IP Camera QVC-MiR501
Maximum image resolution, pixels.: 2880*1620
Video codecs: H.264; H.265; H265+
Kyutek LLC 🇷🇺
Scalable IP Camera for Security Systems QVC-MiR501Z1
PoE support: 802.3af
Focal length,mm: From 2,8 to 12
Kyutek LLC 🇷🇺
Digital IP Camera SV8182012DZ
Digital IP Camera SV8182012DZ
Camera type: Digital
Camera type: Digital
BEVARD LLC 🇷🇺
QTECH 5MP IP Camera QVC-MiR404Z532 for Indoor/Outdoor Security
Sensitivity: 0,01
Sensitivity: 0,01
Digital Surveillance Camera ECONOVA-BUL-MOTO
Connectors: RCA In, RJ45, DC12V
BSP GLOBAL LLC 🇷🇺
Digital IP Camera DFK4168
Digital IP Camera DFK4168
Sensor: 4 megapixels
Sensor: 4 megapixels
BEVARD LLC 🇷🇺
Digital IP Camera SV81710DVZ
Digital IP Camera SV81710DVZ
High-Resolution Color Video Camera MVK-IP 2140 VA BРУА.463349.015
Viewing angle: 107
Product weight: 420
BYTEERG LLC 🇷🇺
ZoneX VK-M10 12VDC IP/AHD Security Camera
Temperature range: -70°C ÷ +55°C (with heating) / -45°C ÷ +55°C (without heating)