Open Wall Shelf for Ventilated Storage PNP-1000/400/600
Open Wall Shelf for Ventilated Storage PNP-1000/400/600 — Contact OJSC
MOQ: 50 pieces
Key Features
Length: 1000 mm
Width: 400 mm
Maximum load: 25 m² living area
Weight: 17.5 m² living area
Description
Related Products
Wall-Mounted Document Shelf “Profi” Model PF 370
Length: 730
Width: 300
MK STR LLC 🇷🇺
Neon LD.667150.000 Wall Shelf (Nelson/White)
Width: 1418
Depth: 217
ALMAZ LLC 🇷🇺
Wall Shelf for Residential and Office Use, Art. PN01
Height: 350
Depth: 300
VESTA LLC 🇷🇺
Wall Shelf PNК Series for Kitchen Storage
Width: 150...600
Number of levels: 1...5
BLOCK OJSC 🇷🇺
Art Shelf S.04.35 - Versatile Storage Solution
Type of product according to PP RF 616: Other wooden furniture, not included in other groupings
ESENIA-MEBEL LLC 🇷🇺
Wall-Mounted Shelving Unit for Living Rooms Art. 31.703
Width: 700
Depth: 250
INTERDESIGN MF LLC 🇷🇺
Wall Shelf DB31 370x300x370 mm
Wall Shelf DB31 370x300x370 mm
Type of product according to PP RF 616: Other wooden office furniture
BLOCK OJSC 🇷🇺
Wall-Mounted Shelf PN-8 - Durable 16mm Chipboard with PVC Edge
Width: 550
Depth: 300
Wooden Wall Shelf for Bedroom, Article 50705
Type of product according to PP RF 616: Wooden bedroom furniture other
MF-MEBEL LLC 🇷🇺
Wall Shelf Y8C-02.DS from SOHO Modular Furniture Set
Depth: 205
Shatura OJSC 🇷🇺
Bianca Wall Shelf (Kashmir) Model LD.670050.000
Depth: 208
ALMAZ LLC 🇷🇺
Wall Shelf 800x260x680mm (W x D x H) Model 405.501
KOMOD Furniture Factory LLC 🇷🇺
Rimini Ice Modular Furniture Shelf Y9E-01.CG, 1776mm Long
Height: 216
Shatura OJSC 🇷🇺
Wall Cabinet Model 1 "Nevalyashki" - 700x300x500 mm
Material: LDF; MDF
Material: LDF; MDF
INTERIOR LLC 🇷🇺
Wall Shelf Art. S.04.34 - Stylish and Functional Design
Height: 750
ESENIA-MEBEL LLC 🇷🇺
Wall-Mounted Shelf, Laminated Particle Board, 16mm Thickness