NLP-OS3-36-4K LED Light Fixture for Various Spaces
NLP-OS3-36-4K LED Light Fixture for Various Spaces — CASCADE LLC
MOQ: 200 pieces
Key Features
Power: NZ-150-14,5 cm³
Color temperature: 4000
Nominal voltage: 176...264 thousand m³
Housing material: Metal
Description
Specifications
Power
NZ-150-14,5 cm³
Color temperature
4000
Nominal voltage
176...264 thousand m³
Housing material
Metal
Case color
white
Degree of protection, IP
40
Temperature limit
-20...40 million m³
Related Products
ULO-C50C School Lighting Fixture for Educational Institutions
Overall dimensions, mm: 40x1150x100
Power consumed from the mains, W: 18, 36
UNIELRUSPROM LLC 🇷🇺
Energy-Efficient LED Office Light VARTON A070 2.0
Power consumption: 30
Length: 595
VARTON LLC 🇷🇺
Recessed LED Light Fixture for Administrative Buildings - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
Power consumption, W: 30
Length: 595
ELGOST LLC 🇷🇺
LED Light Fixture ON DVO 66 40 - 40W
Width: 595
Height: 40
SEP LLC 🇷🇺
LED Ceiling Light for Educational and Office Spaces PSP0 595x595
Luminous flux: 4200...7350
SVETOZAR LLC 🇷🇺
LED Light TL-Office Panel RUS for Indoor Illumination
Dimensions of the luminaire (DxWxH), mm: 595x595x44
TECHNOLOGY OF LIGHT LLC 🇷🇺
Universal LED Light Fixture for Office and Commercial Use - BL-OFFICE-1200-Econom
Power: 30...40
Luminaire length: 1000...1300
ASTRA-CENTER LLC 🇷🇺
WOLTA PRO Office LED Light DVO01-27-001-4K Matte
Luminous flux, lm: 3100
Power consumption, W: 27
VOLTA LLC 🇷🇺
Universal LED Luminaire Series SdPO98
Power consumption, W: 10...80
Color temperature (K): 2700...6500
ELEKTRO LLC 🇷🇺
Vintage Decorative LED Wall Mount Light Panel (220V, 24V, 12V)
Power: 67
Luminous flux: 7656
MEGASVET LLC 🇷🇺
VARTON LED Panel Light Vector Type 1194x294 36W