Modular Double Conversion UPS SIP380A600MD20.10-33/50
Modular Double Conversion UPS SIP380A600MD20.10-33/50 — PARUS ELECTRO LLC
Brand: PARUS
MOQ: 1 pieces
Key Features
Full power: 600000
Dimensions: 1200x850x2000 mm
Active power: 600000 cm³
Form factor: modular
More from PARUS
Floor-standing Uninterruptible Power Supply 3 kVA SIPB3KA.9-11
Online Double Conversion UPS SIPB1.5BA.9-11
Uninterruptible Power Supply System UVC Type UVS48-12
Online Double Conversion UPS SIPB2BA.9-11 with Floor Installation
Uninterruptible Power Supply (UPS) 2kVA SIPB2KA.9-11/DUC
Universal DC Power Supply System UWS48-36
Online UPS SIPB2KA.10-11 with Dual Conversion Technology
2kVA Floor-Standing UPS SIPB2KA.9-11 for Power Protection
Modular Double-Conversion UPS SIP380A400MD20.10-33/50
Online UPS SIPB1KA.10-11 with 1000 VA Power
Online UPS SIPB10KD.10-11/2U RT Double Conversion 10 kVA
Online Double Conversion UPS SIPB3BA.9-11 for Floor Installation
Linear Interactive UPS SIPB1.2BA.6-11/LI
Online UPS SIPB1BA.10-11 with Built-in Batteries
Uninterruptible Power Supply (UPS) SIPB1KA.9-11
Online Double Conversion UPS SIPB1BA.9-11 with Floor Installation
Description
Modular UPS CIP380A600MD20.10-33/50 double conversion with three-phase input and output
Related Products
Modular Double Conversion UPS SIP380A120MD20.09-33
Full power: 120000
Active power: 120000
PARUS ELECTRO LLC 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
Karachev Electrodal OJSC 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
IZTT LLC 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
CADUCEUS LLC 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
S-GROUP LLC 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
Length: 72
Width: 47
KB LUCH OJSC 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
DUKS LLC 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00
Permissible voltage of the supply network during operation, V, not more than: 250
Current strength, A: 10
CADUCEUS LLC 🇷🇺
Complete Mining Transformer Substation KTP-RN 10-1600 kVA
Rated power: 1600
Length: 3150
SHELA LLC 🇷🇺
Binary Code Converter Microassembly 430HA024
Output current: 8...12
Differential nonlinearity: -4...4
Research Institute of Electromechanics OJSC 🇷🇺
Laboratory Setup for Studying Electrostatic Fields LS0273
Length: 650
Width: 300
ZILUO LLC 🇷🇺
Round Electrical Textolite Rods for Technical Applications
Diameter: 60
Length: 550
LABARA-RUS LLC 🇷🇺
Voltage Presence Indicator Systeme VPIS-10
Operating temperature range: From minus 25 C to plus 85 C
Degree of protection: IP3X
LLC "NTs "MEHANOTRONIKA" 🇷🇺
Linear LED Pendant Light Series ARROW LE-CCO-23-040-XXXX-20X
Length: 967
Luminous flux: 2600
LED-EFFECT LLC 🇷🇺
LED Track Spotlight FALCON
LED Track Spotlight FALCON
Power: 41...62
Luminous flux: 6200...9300
LUCH VOLZHSKY LIGHT ENGINEERING PLANT LLC 🇷🇺
Paper-Phenolic Insulating Tubes TBB
Inner diameter: 16...56
Length: 900
LABARA-RUS LLC 🇷🇺
Insulated Aluminum Wire with Glass Fiber Coating, Round/Rectangular
Nominal wire size: Round core 1.9mm-5.2mm, rectangular core "a" 1.8mm-5.6mm, "b" 3.0mm-16.0mm