Locking Bracket for Metal Trays 200 mm CLP1CL-200-1
Locking Bracket for Metal Trays 200 mm CLP1CL-200-1 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Length: 220 mm
Width: 27 mm
Height: 55 mm
Color: white
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker