LED Panel Light 60W with Opal Diffuser, GLANZEN RPD-4000-60-40-G
LED Panel Light 60W with Opal Diffuser, GLANZEN RPD-4000-60-40-G — TK PROFENERGI LLC
Brand: GLANZEN
MOQ: 50 pieces
Key Features
Width: 595 mm
Length: 1195 mm