LED Outdoor Lighting XVISION-1000WW
LED Outdoor Lighting XVISION-1000WW — CLUSTER X LLC
Brand: XVISION
MOQ: 100 pieces
Key Features
Length: 1000 mm
Power: 5...15 cm³
Width: 24 mm
Height: 9.5 mm
Description
LED luminaire is a lighting product designed for outdoor, functional and decorative lighting
Specifications
Length
1000 mm
Power
5...15 cm³
Width
24 mm
Height
9.5 mm
Protection class against electric shock
III
Light flux ripple, less than
1 set
Climatic version
UHL1
Degree of protection
IP65
Housing material
Aluminum AD-31
Service life, at least
50000
Related Products
LED Ceiling Light with Microprism Diffuser, 36W Model RPD-3700-36-40-G-mat
Luminous flux: 3700
Pulsation factor: 1
TK PROFENERGI LLC 🇷🇺
LED Light Fixture TEGAS СН6Д50П18К А with Emergency Power Supply
Power: 18
Luminous flux: 2520
TEGAS ELECTRIC LLC 🇷🇺
Onlight 14 275 LED Light Fixture Model ODPO-02-24-4K
Lamp power, W: 24
Lamp power, W: 24
CASCADE LLC 🇷🇺
LED Oval 236 Light - 10W for General Office Lighting
Length: 1235
Width: 140
XENON LLC 🇷🇺
LED Lighting Fixture "SDSBET-RETAIL-PROM-LED" 33-285W
Color temperature: 3000...6500
SD GROUP LLC 🇷🇺
Architectural LED Light BL-TR-3
Power consumption, W: 70...110
BARLED LLC 🇷🇺
LED Light Fixture DSO-12.2
LED Light Fixture DSO-12.2
Luminous flux, lm: 7600
Power consumption: 60
OKB "LUCH" LLC 🇷🇺
LED Light Fixture RSL-UNIT-27
LED Light Fixture RSL-UNIT-27
Luminous flux, lm: 4000
Power consumption, W: 27
RUSALOX LLC 🇷🇺
ESS-Line 01 LED Fixture for Commercial and Industrial Lighting
Length: 1420
ENERGOSTANDART LLC 🇷🇺
SLICK.PRS ECO LED 30 Lighting Fixture 5000K
Power consumption: 32
LLC "MGK "LIGHT TECHNOLOGIES" 🇷🇺
Industrial LED Light Prom 240
Industrial LED Light Prom 240
Luminous flux: 35237 lm
Luminous flux: 35237 lm
ELECTROMASHINA OJSC 🇷🇺
LED Industrial Light "Zabsvet-Prom
Power: NZ-150-14,5
Length: 250
TD "JD-SERVICE" LLC 🇷🇺
Dust and Moisture Resistant LED Light KВ-СД.П-IP-AL-18-680-1А
Power: 19
Degree of protection (IP): IP 54; IP 65
Kvazar-Group LLC 🇷🇺
LED Light XSTRONG 20W 25*45 for Outdoor Decorative Lighting
Power: 35...45
Length: 350
CLUSTER X LLC 🇷🇺
FS-MAN-V-1035 LED Industrial Light
Power: 36...100
Luminaire length: 1035
TD TERRA LLC 🇷🇺
LED Light Fixture GSB-800 R GELIOMASTER
Power consumption: 780
OJSC "NPO "TATELECTROMASH" 🇷🇺
Prom 160 LIGHT 155°/60° LED Fixture for General Illumination
Power: 160
NPO NORD INVEST LLC 🇷🇺
DMS XH Series 50W LED Light Fixture