LED Matrix Power Supply COT40-060.700.11.380
LED Matrix Power Supply COT40-060.700.11.380 — TRANSET LLC
Brand: TRANSET
MOQ: 200 pieces
Key Features
Output current: mA 700±5%
Dimensions of the source (DxWxH) mm: 144 x 38 x 25,5
Maximum load power: 40 cm³
Warranty: 3 years
More from TRANSET
LED Matrix Power Supply SOТ60-056.1050.11.M.67.11
Power Supply for LED Matrix – SOT100-140.700.11.M.67.11.K
Constant Current Power Supply for LED Matrix SOT40-125.350.11.380
Stabilized Current Power Supply for LED Matrix SCOT60D-085.700.11.M.67
Stable Current Power Supply for LED Matrices SOT160-110.1400.11.M.67.K
LED Matrix Power Supply Source SOT100D-140.700.11.M.67
Stable Current Power Supply for LED Matrices - SOT40-060.700.11.M.67.11.K
LED Matrix Power Supply Source SOT40-060.700.11.M.40
Stabilized LED Matrix Power Supply for Street Lights - SOT40-060.700.11.M.67.11
LED Matrix Power Supply 60W 1050mA Model SOT60-056.1050.11.M.67.11.K
LED Matrix Power Supply SOТ100-140.700.11.М.40
Constant Current Power Supply for LED Matrices SOТ120-110.1050.11.M.67.11.K
LED Matrix Power Supply 350mA Model SOT35-090.350.10