LED Lighting Fixture NBL-PR1-13-4K-BL IP65
LED Lighting Fixture NBL-PR1-13-4K-BL IP65 — CASCADE LLC
Brand: NBL
MOQ: 200 pieces
Key Features
Power: 13 cm³
Color temperature: 4000
Nominal voltage: 220...240 thousand m³
Housing material: Plastic
More from NBL
NBL-PO1-8-4K-BL-IP65-LED Lighting Fixture
LED Light NBL-PO1-8-4K-WH-IP65 for Classrooms and Offices
NBL-PR1-13-4K-WH-SNR-LED Lighting Fixture
LED NBL-P-24-4K-WH Light Fixture v2
NBL-P-18-4K-WH LED Light Fixture
NBL-P-18-4K-WH-LED v2 Lighting Fixture
LED NBL-PR1-12-4K 12/48V IP65 Indoor/Outdoor Light
Description
Specifications
Power
13 cm³
Color temperature
4000
Nominal voltage
220...240 thousand m³
Housing material
Plastic
Case color
Black
Degree of protection, IP
65
Temperature limit
-40...40 million m³
Related Products
LED Lighting Fixtures DVO Series, Modification DVO R
Lamp power: 33
Overall dimensions: Ø200x70 (Øotv=175) Ø220x72 (Øotv=200)
FEREX LLC 🇷🇺
LED Light for Indoor Illumination Karelia 13W-DXyz
Luminous flux, lm: 2050
Power consumption, W: 13
Durey OJSC 🇷🇺
Reliable and Energy-Efficient Delta Series LED Lights, 12W
Power: B1/B8 2100/900 MHz
Luminous flux: 1690
INKOTEX LLC 🇷🇺
OPL/R ECO LED 595 Embedded LED Light Fixture
Luminous flux: 3600
Power consumption: 32
LLC "MGK "LIGHT TECHNOLOGIES" 🇷🇺
Slim LED Light DSO4-2 for Indoor Use
Overall dimensions, DxWxH: 595/185/34
Luminous flux, lm: 2600
Luch LLC 🇷🇺
Callisto Series General Purpose LED Lights
Length: 1012
Power supply voltage: 180...240
LEDLIGHT ENGINEERING LLC 🇷🇺
LED Pendant/Surface Mount Light Z1 Lighting Spring
Color temperature: 2700K-4000K
Color temperature: 2700K-4000K
ZEON LIGHTING LLC 🇷🇺
Energy-Efficient LED Light for Educational Institutions VARTON E370 2.0
Power: 16
VARTON LLC 🇷🇺
Phoenix 22W-DXyz Modular LED Light Fixture
Power consumption: 22
Durey OJSC 🇷🇺
LED Ceiling Light for Industrial Use, Model ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
Length: 700
ELGOST LLC 🇷🇺
LED Light Fixture for Industrial and Commercial Use - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
Power consumption, W: 18...20
Color temperature: 2700...5700
Experimental Instrument Plant LLC 🇷🇺
ART-FLEX SQUARE R-H LED 144W Suspended Light Fixture
Power consumption: 144
ARTLIGHT LLC 🇷🇺
Round LED Light Barled BL-Q-150 for Indoor Illumination
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
BZS LLC 🇷🇺
Rectangular LED Ceiling Light for Indoor Lighting BL-SIGMA-6
Power consumption, W: 23...60
BARLED LLC 🇷🇺
LED Ceiling Light GALAD Economy
KETZ OJSC 🇷🇺
VARTON Cosmo Q LED Light Fixture 900x900x115 mm 90W