LED Light Fixture AM-SUO-36W by AMRO
LED Light Fixture AM-SUO-36W by AMRO — LIDERLED LLC
Brand: AMRO
MOQ: 50 pieces
Key Features
Luminous flux: 630...16000 year
Product length: 300...700 mm
Product width: 300...700 mm
Degree of protection (IP): 20...65
More from AMRO
LED Light Fixture AM-HP, AMRO Brand
LED Light Fixture AM-PSS for Indoor and Outdoor Use
Indoor and Outdoor LED Light AM-Maxwell by AMRO
LED Lighting Fixture AM-PL-36W by AMRO
LED Light Fixture LD-HP by AMRO
AM-STAR LED Light for Indoor and Outdoor Illumination
AM-PASCAL LED Light for Indoor and Outdoor Illumination
Description
Luminaires are intended for internal and external illumination.
Specifications
Luminous flux
630...16000 year
Product length
300...700 mm
Product width
300...700 mm
Degree of protection (IP)
Rated supply voltage
220 thousand m³
Color temperature
Operating temperature
-50...45 million m³
Product height
Mounting method
Universal
Warranty period of operation
60
Related Products
ULO-C50C School Lighting Fixture for Educational Institutions
Overall dimensions, mm: 40x1150x100
Power consumed from the mains, W: 18, 36
UNIELRUSPROM LLC 🇷🇺
Energy-Efficient LED Office Light VARTON A070 2.0
Power consumption: 30
Length: 595
VARTON LLC 🇷🇺
Recessed LED Light Fixture for Administrative Buildings - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
Power consumption, W: 30
Length: 595
ELGOST LLC 🇷🇺
LED Light Fixture ON DVO 66 40 - 40W
Width: 595
Height: 40
SEP LLC 🇷🇺
LED Ceiling Light for Educational and Office Spaces PSP0 595x595
Luminous flux: 4200...7350
SVETOZAR LLC 🇷🇺
LED Light TL-Office Panel RUS for Indoor Illumination
Dimensions of the luminaire (DxWxH), mm: 595x595x44
TECHNOLOGY OF LIGHT LLC 🇷🇺
Universal LED Light Fixture for Office and Commercial Use - BL-OFFICE-1200-Econom
Power: 30...40
Luminaire length: 1000...1300
ASTRA-CENTER LLC 🇷🇺
WOLTA PRO Office LED Light DVO01-27-001-4K Matte
Luminous flux, lm: 3100
Power consumption, W: 27
VOLTA LLC 🇷🇺
Universal LED Luminaire Series SdPO98
Power consumption, W: 10...80
Color temperature (K): 2700...6500
ELEKTRO LLC 🇷🇺
Vintage Decorative LED Wall Mount Light Panel (220V, 24V, 12V)
Power: 67
Luminous flux: 7656
MEGASVET LLC 🇷🇺
VARTON LED Panel Light Vector Type 1194x294 36W