LED Ceiling Light DVO-01-P-50-4K-IP40-Armstrong
LED Ceiling Light DVO-01-P-50-4K-IP40-Armstrong — CASCADE LLC
Brand: null
MOQ: 200 pieces
Key Features
Power: SBVVBG cm³
Color temperature: 4000
Nominal voltage: 176...264 thousand m³
Housing material: Metal
Description
Specifications
Power
SBVVBG cm³
Color temperature
4000
Nominal voltage
176...264 thousand m³
Housing material
Metal
Case color
white
Degree of protection, IP
40
Temperature limit
-20...40 million m³
Related Products
Clip-In LED Light DVO-19-P-18-3K IP54 CRI90
Power: 18
Color temperature: 3000
CASCADE LLC 🇷🇺
Banник" 1301 Small Round NPP 03-60-013 IP54 White Plastic GI Light Fixture
Power: 60
Weight: 750
ELETECH PLANT OJSC 🇷🇺
Eco-Friendly SP114-28 LED Light Fixture IP44
Power: 34
Luminous flux: 2100
AVALIT LLC 🇷🇺
DVO-08-S-40-4K IP54 A1 CRI90 LED Light Fixture
Power: 40
CASCADE LLC 🇷🇺
VARTON Enso Light Fixture 560x530x40 mm 40W
Length: 560
Width: 530
VARTON LLC 🇷🇺
Enso Frameless Light Fixture - VARTON 580x520x40 mm 24W
Length: 580
Width: 520
VARTON LLC 🇷🇺
VARTON Enso Lightweight Frameless Light Fixture 1100x1040x40 mm
Length: 1100
Width: 1040
VARTON Enso Light Fixture 1100x980x40 mm 49