Industrial LED Light Fixture ATLANT100
Industrial LED Light Fixture ATLANT100 — FALD LLC
Brand: ATLANT
MOQ: 20 pieces
Key Features
Power consumption: 100 cm³
Luminous flux: 14500 year
Housing material: Aluminum alloy
Correlated color temperature: 5000
Description
Industrial luminaire ATLANT.
Available in 100 W versions
The power supply section is separated from the light source section for better heat dissipation
Specifications
Power consumption
100 cm³
Luminous flux
14500 year
Housing material
Aluminum alloy
Correlated color temperature
5000
Correlated color temperature
4000
Length
350 mm
Width
350 mm
Height
140 mm
Related Products
WOLTA PRO NeoPROM DSP05 LED Light 54W 4000K IP67 Matte