Hinged Connection Plate 50mm CLP1SH-050
Hinged Connection Plate 50mm CLP1SH-050 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 5000 pieces
Key Features
Length: 163 mm
Width: 33 mm
Height: SBVVBG mm
Color: Silver
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker