High-Efficiency LED Street Light 100W IO-STREET100
High-Efficiency LED Street Light 100W IO-STREET100 — IONOS LLC
Brand: Standard
MOQ: 20 pieces
Key Features
Power consumption: 100 cm³
Luminous flux, lm: 12600 year
Length: 530 mm
Width: 140 mm