Height Transition Adapter 35x100B150 CLP1H-035-100-150
Height Transition Adapter 35x100B150 CLP1H-035-100-150 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Length: 100 mm
Width: 150 mm
Color: Light gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker