Fine Boring Head for Precision Boring BF443.S48.125.125
Fine Boring Head for Precision Boring BF443.S48.125.125 — UZIS LLC
Brand: UZIS
MOQ: 2 pieces
Key Features
Head diameter: 125 mm
Head length: 125,5 mm
Processing range: 32...508 mm
Diameter of modular connection: 48 mm