Fine Boring Head for Precision Boring BF443.M.40.070.40
Fine Boring Head for Precision Boring BF443.M.40.070.40 — UZIS LLC
Brand: UZIS
MOQ: 10 pieces
Key Features
Head diameter: 40 mm
Head length: 70 mm
Processing range: 6...74 mm
Diameter of modular connection: 22 mm