Executive Cabinet MONARCH 1982*445*825, Model MN-198825
Executive Cabinet MONARCH 1982*445*825, Model MN-198825 — MODER OM LLC
Brand: MONARCH
MOQ: 2 pieces
Key Features
Length: 1982 mm
Width: 445 mm
Height: 825 mm
More from MONARCH
Large Wooden Door Left Hinged 489*19*1421 MND-1421WL
Corner Desk Top with Leather Inset TA07 1000x1000x100 MN-TOP 1010
Elegant Pillar 156x185x2662, Model MNK-2662
Executive Desk with Leather Inlay, 2200x950x800 mm, Model TA202