Enhanced Wall-Mounted Distribution Cabinet SHRN-18U-500
Enhanced Wall-Mounted Distribution Cabinet SHRN-18U-500 — STR-TELECOM LLC
Brand: STR-TELECOM
MOQ: 20 pieces
Key Features
Height, U: 18
Depth: 500 mm
Material: Cold-rolled steel
Type of accommodation: indoor hinged
More from STR-TELECOM
Floor-mounted Telecommunication Cabinet 47U, 800x2260x1200, 2 Doors
Reinforced Floor Telecommunications Cabinet 19" Model ШТ-ПУ-47U-800x1200-2П2П
19" Floor-Mount Telecommunications Cabinet 42U - Model ШТ-П-42U-600х2015х600-2ПГ
Wall-mounted Telecommunications Cabinet 9U, 600x500x450 mm
Wall-mounted Telecommunications Cabinet 12U, Model ШТ-С-12U-530x630х500-МГ
Outdoor Telecommunication Cabinet for Battery and Rectifier - STU-C-450x600x270-N-A5
Reinforced 23" Floor Telecom Cabinet, 82SU Useful Height, Model: ШТ-П-82SU-800x2260x800-ПП-У