End Mill Holder V219.4.50.150.40 for Secure Tooling
End Mill Holder V219.4.50.150.40 for Secure Tooling — UZIS LLC
Brand: UZIS
MOQ: 20 pieces
Key Features
Tool seating diameter: 40 mm
Reach length: 150 mm
Diameter: 82 mm