End Mill Holder V219.10.63.140.16 for Precision Machining
End Mill Holder V219.10.63.140.16 for Precision Machining — UZIS LLC
MOQ: 20 pieces
Key Features
Diameter: 38 mm
Reach length: 140 mm
Tool diameter: 16 mm