Connection Plate for Trays and Accessories, Model CLP1S-080
Connection Plate for Trays and Accessories, Model CLP1S-080 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 5000 pieces
Key Features
Length: 185 mm
Width: 52 mm
Height: 80 mm
Color: Silver
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker