Connecting Link for Roller Chain S-PR-19.05-31.8
Connecting Link for Roller Chain S-PR-19.05-31.8 — MACHINOSTROITEL LLC
MOQ: 2500 pieces
Key Features
Step: 19.05 mm
Width between inner plates: 12.7 mm
Roller diameter: 5.94 mm
Roller length: 33 mm